Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3531
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prezydenckie podsumowanie

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 15 stycznia 2013, 13:06
Autor: karkonoszeplay
W Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne, zorganizowane przez Prezydenta Marcina Zawiłę.
OBEJRZYJ FILM ZAMIESZCZONY PONIŻEJ.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 15-01-2013 17:42
Piękne słowa pana Zielińskiego. Zwolnił ponad połowę załogi pod koniec 2012r. Pan Rygol zapowiedział dalsze zwolnienia. Na hali temperatura ok.3 stopni a w biurze można siedzieć w samych majtkach. Gdzie jest pan prezes dlaczego nic nie robi? Musimy chyba poprosić PIP o pomoc.Dlaczego nie mamy posiłków regeneracyjnych? Rozbudowa zakładu dobra ściema. Proszę szefa o wyjaśnienia za co było wyróżnienie i co my robole będziemy z tego mieli.
~jacykow 15-01-2013 18:37
no i czym ten Zawiła się chwali przecież wszystko zaczął Obrębalski ,a Zawiła nawet nie potrafił dokończyć tak jak te termy żenada że Zawiła sukcesy przypisuje sobie ,co z jelfą co z aniluxem co z ludźmi z carffura ,panie Zawiła ,a ten cały zakład drzewny Dobiegniew ,to jedna wielka ściema ,facet zatrudnia ludzi za najniższą krajową ,albo na staże z urzędu pracy ,oszust i kłamca nic więcej i to nie zakład dobiegniewo ludzi zatrudnia tylko jakaś firma z legnicy ,a miasto jelenia gora to jedno wielkie miasto emerytow ,Zawiła weź się pan do pracy a nie przemawiaj bez sensu>
~ 15-01-2013 20:38
Resume o prezydencie znajdujemy na forach Jelonki, i to przy kazdym z Nim zwiazanym temacie. Ten gosc jest juz skonczony jako prezydent. Czas ktory nadejdzie powinien byc rozliczeniem, nawet prywatnych dorobkow ekipy z ratusza i przydupasow.
~ 15-01-2013 21:15
Zakłady Drzewne Dobiegniew oddział Jel. Góra ale ściema. To nie oddział tylko ta sama firma. Przy zwolnieniach pani kadrowa tak powiedziała.Kolega w pierwszym poście ma racje,brygadzista łazi z rękoma w kieszeni przez 8 godzin a na końcu zmiany sapie że małe słupki i mała wydajność. Pan kier.Graliński też jest bez winy zwalnia ludzi którzy mają uprawnienia i doświadczenie a zostawia przydupasów którzy nic nie robią albo udają że robią jak widzą majstra albo kierownika.Niech PIP nam pomoże bo Związki zawodowe pan Zieliński wybił nam z głowy, mówiąc że jak ktoś się zapisze to go zwolni i kazał podpisać papier że zgadzamy się na to. Gdzie pan Zawiła ma oczy dając nagrodę firnie która kłamie i powiększa bezrobocie w naszym rejonie.ROZGORYCZONY PRACOWNIK!!!
~Gość 16-01-2013 23:40
Ja ludzi rozumie idą i tyrają u tych z dobiegniewa ,bo wyjścia nie mają ,dzieciakom jeść trzeba dać i rachunki tez płacić ,tylko pytam za co tym dziadom z donbiegniewa ta nagroda ,a może Zawila udziały tam ma ,bo ja nie rozumie jak za wyzysk ludzi nagroda sie nalezy p.Zawiła!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group