Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7723
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezentacja Karkonoszy już w sobotę

Środa, 25 lutego 2015, 8:48
Aktualizacja: 9:12
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Prezentacja Karkonoszy już w sobotę
Fot. archiwum
W najbliższą sobotę (28.02) w hali przy ul. Złotniczej odbędzie się prezentacja piłkarzy jeleniogórskich Karkonoszy, którzy wkrótce rozpoczną zmagania w ramach rundy wiosennej. Kibicom, dla których oczywiście wstęp jest bezpłatny zaprezentują się wszystkie grupy piłkarskie, od przedszkolaków po seniorów.

Uroczystość zaplanowano na sobotę (28.02) o godz. 18:00 w hali przy ul. Złotniczej 12.

Ponadto zarząd Karkonoszy poinformował nas, że tworzony jest "Klub Biznesu", który ma zrzeszać przedsiębiorców wspierających ekipę biało-niebieskich: - Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z Jeleniej Góry i okolic do podjęcia współpracy z MKS Karkonosze w ramach „Klubu Biznesu”. Będzie to nowoczesna organizacja dążąca do maksymalizacji obustronnych korzyści - czytamy w komunikacie prasowym.

Podmioty (które w ostatnim czasie weszły w "Klub Biznesu" - red.) zobowiązały się do dokonywania comiesięcznych wpłat na konto klubu w zamian za nowoczesną reklamę z użyciem event marketingu, social media, klubowego kanału telewizyjnego oraz tradycyjnej reklamy w postaci bannerów, które z pierwszym meczem rundy wiosennej zawisną przy ulicy Złotniczej - dodano.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group