Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13615
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Premiera Królewny z drewna w Animacji

Czwartek, 28 marca 2019, 6:19
Aktualizacja: Piątek, 29 marca 2019, 6:22
Autor: Manu
Jelenia Góra: Premiera Królewny z drewna w Animacji
Fot. Archiwum ZTA
W najbliższą niedzielę (31.03) o godz. 16.00 w Zdrojowym Teatrze Animacji odbędzie się premiera spektaklu “Królewna z drewna” autorstwa i w reżyserii Waldemara Wolańskiego. Nowa propozycja, mimo że adresowana przede wszystkim do najmłodszych widzów, zainteresuje także młodzież i dorosłych.

Mała, psotna sosenka, córka królewskiej pary, wyrusza w głąb ciemnego lasu. aby uratować swoich rodziców i wszystkie drzewa przed straszliwym niebezpieczeństwem. Przeżywa wiele przygód, poznaje przyjaźń, miłość i ze zdumieniem odkrywa, czym jest prawdziwe szczęście. Czy jej wyprawa zakończy się sukcesem?

“Królewna z drewna” ta opowieść, która zawiera to wszystko, co powinna mieć baśń, czyli magię, czary oraz walkę dobra ze złem. Ekscytujące przygody i nie nachalną naukę o lesie, drzewach, a także o przyjaźni i poświęceniu. A poza walorami muzycznymi i plastycznymi (animowanymi lalkami), spektakl jest jednocześnie doskonałą propozycją edukacyjną (ukazuje gatunki drzew), w atrakcyjnej formie zachęcającą do obcowania z przyrodą.

Scenografię opracowała Katarzyna Rynkiewicz, a muzykę przygotował Tomasz Walczak. Ruch sceniczny - Joanna Wolańska, przygotowanie wokalne: Jacek Szreniawa.

Występują: Diana Jonkisz, Sylwester Kuper, Lidia Lisowicz, Zuzanna Łuczak, Jacek Maksimowicz oraz Sławomir Mozolewski.

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group