Poniedziałek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 2859
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: „Premier musi zginąć”. Kryminał z Karkonoszami w tle

Wtorek, 28 czerwca 2011, 8:09
Aktualizacja: 8:09
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: „Premier musi zginąć”. Kryminał z Karkonoszami w tle
Fot. RED
Akcję swojej pierwszej powieści kryminalnej zlokalizował częściowo w Karkonoszach, które uwielbia, oraz w Jeleniej Górze. Kolejna książka także będzie miała scenerię w naszych górach.

Mowa o Krzysztofie Koziołku, związanym z Nową Solą (Lubuskie) dziennikarzem i autorem powieści kryminalnych. Ma swoim koncie już kilka tytułów, w tym „Drogę bez powrotu”, „Świętą tajemnicę” oraz „Czwartą śmierć”.
Szykuje też promocję następnej powieści: „Premier musi zginąć”, której akcja częściowo osadzona będzie w Szklarskiej Porębie. O czym będzie?

– Ktoś zatruwa wodociągi w miastach zachodniej Polski. Następnego dnia przestaje działać sygnalizacja świetlna we Wrocławiu i Warszawie, oba miasta ogarnia komunikacyjny chaos. Nieznani sprawcy paraliżują ruch pociągów w całym kraju. Milkną sieci telefonii komórkowych, przestaje działać internet. Hakerzy niszczą systemy rozliczeń międzybankowych i terminali płatniczych, w obliczu braku papierowego pieniądza miliony Polaków z dnia na dzień zostają bez środków do życia. Kraj staje na skraju przepaści – streszcza autor.

Do aktów terroru przyznaje się organizacja pod nazwą "Gniew Boży". Kto za nią stoi? Komu zależy na tym, aby w Polsce wybuchła wojna domowa? I jaki związek te wydarzenia mają z zamordowaniem żony i córki Tomasza Miki?
Mężczyzna, niezadowolony z tempa policyjnego dochodzenia, rozpoczyna własne śledztwo. To, czego się dowie, przyprawi go o szybkie bicie serca.

Jednym z patronów medialnych wydawnictwa jest Jelonka.com. O ukazaniu się książki K. Koziołka w księgarniach poinformujemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group