Sobota, 11 lipca
Imieniny: Karoliny, Olgi
Czytających: 5685
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Premier musi zginąć”. Kryminał z Karkonoszami w tle

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Wtorek, 28 czerwca 2011, 8:09
Aktualizacja: 8:09
Autor: Agrafka
Fot. RED
Akcję swojej pierwszej powieści kryminalnej zlokalizował częściowo w Karkonoszach, które uwielbia, oraz w Jeleniej Górze. Kolejna książka także będzie miała scenerię w naszych górach.

Mowa o Krzysztofie Koziołku, związanym z Nową Solą (Lubuskie) dziennikarzem i autorem powieści kryminalnych. Ma swoim koncie już kilka tytułów, w tym „Drogę bez powrotu”, „Świętą tajemnicę” oraz „Czwartą śmierć”.
Szykuje też promocję następnej powieści: „Premier musi zginąć”, której akcja częściowo osadzona będzie w Szklarskiej Porębie. O czym będzie?

– Ktoś zatruwa wodociągi w miastach zachodniej Polski. Następnego dnia przestaje działać sygnalizacja świetlna we Wrocławiu i Warszawie, oba miasta ogarnia komunikacyjny chaos. Nieznani sprawcy paraliżują ruch pociągów w całym kraju. Milkną sieci telefonii komórkowych, przestaje działać internet. Hakerzy niszczą systemy rozliczeń międzybankowych i terminali płatniczych, w obliczu braku papierowego pieniądza miliony Polaków z dnia na dzień zostają bez środków do życia. Kraj staje na skraju przepaści – streszcza autor.

Do aktów terroru przyznaje się organizacja pod nazwą "Gniew Boży". Kto za nią stoi? Komu zależy na tym, aby w Polsce wybuchła wojna domowa? I jaki związek te wydarzenia mają z zamordowaniem żony i córki Tomasza Miki?
Mężczyzna, niezadowolony z tempa policyjnego dochodzenia, rozpoczyna własne śledztwo. To, czego się dowie, przyprawi go o szybkie bicie serca.

Jednym z patronów medialnych wydawnictwa jest Jelonka.com. O ukazaniu się książki K. Koziołka w księgarniach poinformujemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Ja patrzę 28-06-2011 8:37
Ba...lnie ba...lne
~do kosza 28-06-2011 8:44
koszmarek jakis,naoglądał się amerykanskich horrorów? sprowadzenie do polskich realiów to kiepski pomysł. I dlaczego ten tytuł ?
~ 28-06-2011 9:28
Przeczytaj i potem oceniaj. Nie byłoby tylu tytułów i wydań, gdyby to było ba...lnie ba...lne...
~ 28-06-2011 10:38
Przecież najprościej krytykować.My,Polacy,mamy to we krwi i jesteśmy w tym mistrzami...
~54 28-06-2011 13:44
\"Droga bez powrotu\" - to tytuł z Wiedźmina... pierwsza połowa lat dziewięćdziesiątych
~ech_cieciu 28-06-2011 17:14
Koszmarek to rzeczywiście może być, sparaliżować na przykład Wrocław to bajka : ) wystarcza dwa plutony połapanych ludzi. Polskie realia są takie, że nikt nie dałby sobie rady z ww. problemami, pomysł dobry, bo uświadamia beztroskich pajaców, a tytuł.. książka musi się sprzedać : ) vsio poniatno ? czy narysować ? :D
~Sir Galahad 28-06-2011 19:41
"54" - mylisz się. Tytuł, o którym mówisz to "Droga, z której się nie wraca". "Droga bez powrotu" to tytuł adaptacji komiksowej Polcha i Parowskiego. Samo opowiadanie nie dotyczy Wiedźmina tylko Visenny i Korina. Visenna jak się okazało to matka wiedźmina Geralta. Pozdrawiam!
~ra 28-06-2011 20:47
Tusk: Pokażmy, że Polska nie jest Grecją Donald Tusk przekonywał, że Polska musi pokazać w czasie prezydencji, że nie jest krajem takim jak Grecja. Premier liczy na pomoc opozycji źródło:http://www.rp.pl/artykul/680362-Tusk--prezydencja-bedzie-oparta-na-solidarnosci.html Panie Tusk już przekonywał pan Polaków, że Polska to nie Polska tylko Irlandia i nie wyszło. Później przekonywał pan Polaków, że Polska to nie Polska tylko Barcelona, i nie wyszło. Stadiony padły , Chińczycy wyszli. Teraz chce pan przekonać Polaków, że Polska to nie Grecja i ja się z tym zgadzam. Tylko czym dla pana jest Polska? Na pewno nie jest to pana Ojczyzna , bo żaden Polak dla którego Polska jest Ojczyzną nie zrobiłby tyle zła i nieszczęść dla tego kraju. Uważam, że Polska w wyniku pana działań gospodarcz
vvupe 28-06-2011 20:50
za taki tytuł można spodziewać się wizyty ABW o 6 rano :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group