Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6071
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prekursorzy profesjonalnej siatkówki szukają pomocy – poszukiwany sponsor

Piątek, 31 października 2008, 15:43
Aktualizacja: Niedziela, 2 listopada 2008, 11:40
Autor: Mateusz Banaszak
Jelenia Góra: Prekursorzy profesjonalnej siatkówki szukają pomocy – poszukiwany sponsor
Akademicy w pierwszych meczach pokazali klasę. Czy teraz klasę pokaże sponsor, który weźmie pod swoje skrzydła studencką drużynę?
Fot. pw
Klub uczelniany AZS Kolegium Karkonoskie niedawno powołał do życia drużynę siatkówki z prawdziwego zdarzenia. Zespół, który wcześniej występował w amatorskiej lidze (TKKF), w końcu ujrzał światło profesjonalnej siatkówki jako beniaminek IV ligi. Drużyna powstała z myślą propagowania siatkówki, lecz żeby utrzymać się w lidze potrzebuje pomocy finansowej aby móc z optymizmem patrzeć w przyszłość. Czy ktoś wyciągnie do nich pomocną dłoń?

KU AZS Kolegium Karkonoskie to zespół złożony ze studentów Kolegium Karkonoskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej. Występujący w drużynie studenci, grają dla przyjemności i z chęci propagowania tej zamarłej w Jeleniej Górze dyscypliny sportu. Razem akademicy tworzą ambitną waleczną drużynę, która pierwsze ligowe sprawdziany zaliczyła na ocenę celującą pokonując w siatkarzy z Bogatyni (3:0) i Kamiennej Góry (3:0)

To nie ostatnie słowo jeleniogórskiego zespołu, który z taką grą może myśleć o dużych sukcesach w tej lidze. Podsumowując, drużyna Kolegium, która ambitnie pnie się po szczeblach profesjonalnej siatkówki staje się powoli chlubą miasta.
Sukcesem można nazwać już samo narodzenie się zespołu, którego brakowało w Jeleniej Górze. Drużyna ma określone cele, a swoją grą pokazuje, że stać ją na wiele. Wszystko jest na dobrej drodze, jednak aby drużyna mogła spokojnie szlifować formę przed kolejnymi meczami, potrzebuje pomocy finansowej.

Dzięki pomocy Kolegium Karkonoskiego i firmy Koszt- Bud jeleniogórska ekipa mogła wziąć udział w tych prestiżowych rozgrywkach. To i tak dużo, jednak aby jeleniogórzanie mogli bez żadnych kompleksów grać w IV lidze., potrzebne są środki na zakup wyposażenia klubu( dresy, piłki, stroje). Za pośrednictwem naszego portalu, zarząd AZS Kolegium Karkonoskie zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich zainteresowanych o pomoc w pozyskaniu lub udostępnieniu środków związanych z występami jeleniogórskiej drużyny w IV lidze.

Klub chciałby rozpocząć współpracę z kolejnymi sponsorami, którzy są w stanie wspomóc finansowo nowo powstałą drużynę.

W zamian AZS oferuje reklamę, która może się okazać bardzo cennym wyróżnieniem dla inwestora. Oprócz reklamy sponsora na strojach sportowych zawodników, w banerach w hali sportowej, w wydawnictwach klubowych i gadżetach reklamowych, zarząd oferuje reklamę w formie umieszczenia informacji sponsorskiej na oficjalnej stronie drużyny, prowadzenie akcji promocyjnych i reklamowych w czasie spotkań, aby przyciągnąć na mecz szerszą grupę sympatyków siatkówki oraz wyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku zawodników do celów reklamowych.

Wszystkie te zapewnienia skłaniają się ku jednemu, aby w godny sposób móc reprezentować Jelenią Górę w czwarto ligowych rozgrywkach i propagować idee siatkówki.

Zawarcie umowy i współpraca pozwoliłaby na uzyskanie przez klub stabilizacji finansowej i organizacyjnej w dłuższej perspektywie czasowej. Pomoc finansowa byłaby z pewnością miło odebrana przez sympatyków sportu w Jeleniej Górze, którzy z utęsknieniem czekali na powstanie drużyny siatkówki z prawdziwego zdarzenia.

Tym samym, zarząd drużyny oraz zawodnicy AZS Kolegium Karkonoskiego dziękują dotychczasowym sponsorom tj. Kolegium Karkonoskiemu i firmie Koszt – Bud za wsparcie finansowe, bo dzięki ich wkładom pieniężnym, mogli oni przystąpić do walki w IV lidze. To dzięki pomocy wspomnianych sponsorów, w Jeleniej Górze znów słychać o siatkówce i miejmy nadzieję że już tak będzie zawsze, a akademicką drużyną zainteresują się kolejni sponsorzy. Czego gorąco życzymy.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numery telefonu:
Prezes KU AZS – dr Andrzej Błachno -(0-75)64 35 309
Wice-prezes :mgr Arkadiusz Rzepka - 609 78 48 74
Trener i Wice-prezes mgr Lara Wojciech - 607 07 35 23
Lub na adres: azs@kk.jgora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group