Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 4911
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prekursorzy profesjonalnej siatkówki szukają pomocy – poszukiwany sponsor

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 31 października 2008, 15:43
Aktualizacja: Niedziela, 2 listopada 2008, 11:40
Autor: Mateusz Banaszak
Akademicy w pierwszych meczach pokazali klasę. Czy teraz klasę pokaże sponsor, który weźmie pod swoje skrzydła studencką drużynę?
Fot. pw
Klub uczelniany AZS Kolegium Karkonoskie niedawno powołał do życia drużynę siatkówki z prawdziwego zdarzenia. Zespół, który wcześniej występował w amatorskiej lidze (TKKF), w końcu ujrzał światło profesjonalnej siatkówki jako beniaminek IV ligi. Drużyna powstała z myślą propagowania siatkówki, lecz żeby utrzymać się w lidze potrzebuje pomocy finansowej aby móc z optymizmem patrzeć w przyszłość. Czy ktoś wyciągnie do nich pomocną dłoń?

KU AZS Kolegium Karkonoskie to zespół złożony ze studentów Kolegium Karkonoskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej. Występujący w drużynie studenci, grają dla przyjemności i z chęci propagowania tej zamarłej w Jeleniej Górze dyscypliny sportu. Razem akademicy tworzą ambitną waleczną drużynę, która pierwsze ligowe sprawdziany zaliczyła na ocenę celującą pokonując w siatkarzy z Bogatyni (3:0) i Kamiennej Góry (3:0)

To nie ostatnie słowo jeleniogórskiego zespołu, który z taką grą może myśleć o dużych sukcesach w tej lidze. Podsumowując, drużyna Kolegium, która ambitnie pnie się po szczeblach profesjonalnej siatkówki staje się powoli chlubą miasta.
Sukcesem można nazwać już samo narodzenie się zespołu, którego brakowało w Jeleniej Górze. Drużyna ma określone cele, a swoją grą pokazuje, że stać ją na wiele. Wszystko jest na dobrej drodze, jednak aby drużyna mogła spokojnie szlifować formę przed kolejnymi meczami, potrzebuje pomocy finansowej.

Dzięki pomocy Kolegium Karkonoskiego i firmy Koszt- Bud jeleniogórska ekipa mogła wziąć udział w tych prestiżowych rozgrywkach. To i tak dużo, jednak aby jeleniogórzanie mogli bez żadnych kompleksów grać w IV lidze., potrzebne są środki na zakup wyposażenia klubu( dresy, piłki, stroje). Za pośrednictwem naszego portalu, zarząd AZS Kolegium Karkonoskie zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich zainteresowanych o pomoc w pozyskaniu lub udostępnieniu środków związanych z występami jeleniogórskiej drużyny w IV lidze.

Klub chciałby rozpocząć współpracę z kolejnymi sponsorami, którzy są w stanie wspomóc finansowo nowo powstałą drużynę.

W zamian AZS oferuje reklamę, która może się okazać bardzo cennym wyróżnieniem dla inwestora. Oprócz reklamy sponsora na strojach sportowych zawodników, w banerach w hali sportowej, w wydawnictwach klubowych i gadżetach reklamowych, zarząd oferuje reklamę w formie umieszczenia informacji sponsorskiej na oficjalnej stronie drużyny, prowadzenie akcji promocyjnych i reklamowych w czasie spotkań, aby przyciągnąć na mecz szerszą grupę sympatyków siatkówki oraz wyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku zawodników do celów reklamowych.

Wszystkie te zapewnienia skłaniają się ku jednemu, aby w godny sposób móc reprezentować Jelenią Górę w czwarto ligowych rozgrywkach i propagować idee siatkówki.

Zawarcie umowy i współpraca pozwoliłaby na uzyskanie przez klub stabilizacji finansowej i organizacyjnej w dłuższej perspektywie czasowej. Pomoc finansowa byłaby z pewnością miło odebrana przez sympatyków sportu w Jeleniej Górze, którzy z utęsknieniem czekali na powstanie drużyny siatkówki z prawdziwego zdarzenia.

Tym samym, zarząd drużyny oraz zawodnicy AZS Kolegium Karkonoskiego dziękują dotychczasowym sponsorom tj. Kolegium Karkonoskiemu i firmie Koszt – Bud za wsparcie finansowe, bo dzięki ich wkładom pieniężnym, mogli oni przystąpić do walki w IV lidze. To dzięki pomocy wspomnianych sponsorów, w Jeleniej Górze znów słychać o siatkówce i miejmy nadzieję że już tak będzie zawsze, a akademicką drużyną zainteresują się kolejni sponsorzy. Czego gorąco życzymy.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numery telefonu:
Prezes KU AZS – dr Andrzej Błachno -(0-75)64 35 309
Wice-prezes :mgr Arkadiusz Rzepka - 609 78 48 74
Trener i Wice-prezes mgr Lara Wojciech - 607 07 35 23
Lub na adres: azs@kk.jgora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~<PG><2> 31-10-2008 17:34
Cieszy mnie fakt że w Jeleniej Górze zaczęło się coś dziać wokół siatkówki i że Kowary nie będą osamotnione pod tym względem w powiecie! Życze pozyskania solidnego sponsora. Pozdrowienia z Olimpi Kowary:DD
~grenn 31-10-2008 18:36
Mam nadzieje, ze juz nie bedzie idiotycznych pytan, po co stypendia dla sportowcow grajacych w nizszych ligach. Wlasnie po to, zeby mogli liczyc na pomoc i sie rozwijac!
~Doroti 31-10-2008 19:35
Powodzenia!!!! Trzymam kciuki!
~kibic 1-11-2008 8:07
profesjonalna IV liga chyba przesadzone bo nawet II liga nie jest taka
~panteer 1-11-2008 11:27
panowie redaktorzy tutaj znajdziecie poprawną pisownię: http://so.pwn.pl/lista.php?co=wiceprezes
~prawdziwy kibic 1-11-2008 12:54
chodzi o to że studenci grają w końcu w rozgrywkach zaliczanych do jakieś katagorii. Do tej pory grali amatorsko w TKKFie i szlo im niezle, teraz wymiataja w IV lidze jak dalej tak pojdzie bedziemy miec naprawde porzadna ekipe i trzeba sie z tego cieszyc
~prawdziwy kibic 1-11-2008 12:57
chodzi o to że studenci grają w końcu w rozgrywkach zaliczanych do jakieś katagorii. Do tej pory grali amatorsko w TKKFie i szlo im niezle, teraz wymiataja w IV lidze jak dalej tak pojdzie bedziemy miec naprawde porzadna ekipe i trzeba sie z tego cieszyc
~Kamil. 1-11-2008 13:26
Bardzo cieszę się, że wreszcie można w Jeleniej Górze wybrać się na mecz piłki siatkowej. SPONSORZY PRZYBYWAJCIE!!! :)
~Goral 1-11-2008 17:30
za rok wstapie do zespolu i moze cos zaczniecie grac...
~kibic 1-11-2008 18:38
Chyba na zdjęciu nie jest pełny skład... Życzę znalezienia sponsora ! i powodzenia w dalszych meczach
~panteer 1-11-2008 18:39
No nie nawet ze słownika czytać nie umiecie? wiceprezes!!!!!!!!
~kots 1-11-2008 20:43
Jak narazie oni graja ze slabymi druzynami ;/ zoabczmy co pokaza z KOWRAMI!!
~2 1-11-2008 23:51
Kowary grają dobrze, wygrali ze Złotoryją która znacznie podniosła poziom swoich umiejętności. Myśle że to właśnie dla Kolegium mecz ze Złotoryją będzie najważniejszym w tej fazie rozgrywek.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group