Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Prawo bejsbola

Audio

Czytaj na głos

Autor: carioca 1 min czytania

Uwaga: w Podgórzynie biją!

reklamy
reklamy

Dwóch osiłków poturbowało kijami bejsbolowymi mieszkańców Podgórzyna.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem przy ulicy Żołnierskiej. Do mężczyzn wracających do domu podjechał samochód, z którego wyskoczyli napastnicy. Jednego z poszkodowanych pobili kijami po głowie, drugiemu udało się uciec.

Pogotowie przewiozło napadniętego do szpitala, ponieważ uskarżał się na bóle głowy. Na szczęście nie stało mu się nic poważnego. Ale mieszkańcy miejscowości boją się wychodzić po zmierzchu z domów. Nie wiadomo bowiem kogo jeszcze napadną bandyci, którzy prawo mają w nosie, chyba że chodzi o prawo kija bejsbolowego.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka