Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 8216
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prawie komplet futsalowców

Niedziela, 28 października 2007, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
Dziewiętnaście zespołów zgłosiło już swój akces do nowej edycji ligi MOS w futsalu.

W rozpoczynających się 12 listopada rozgrywkach, organizatorzy w stosunku do poprzednich edycji wprowadzili istotną zmianę. Zespoły podzielono na dwie ligi. Po zakończeniu rozgrywek dwie ostatnie drużyny z wyższej klasy rozgrywkowej spadną do II ligi, zaś ich miejsca zajmą dwaj najlepsi drugoligowcy. Siódma i ósma drużyna I ligi oraz trzecia i czwarta II ligi o prawo gry w wyższej klasie rozgrywkowej będą rywalizowały w barażach.

Akces do gry w I lidze zgłosiły ekipy: Krycha - Bus, Kolegium Karkonoskie, Lotnik Jeżów Sudecki, Pizzeria Carlitos, Pub Gol. C.O. Cumbers, Kowary Dywanówka (dawny Promatic), JSS Gwardia, Top Film i Tesco. Chęć występów w II lidze wyraziły: Areszt Śledczy, Akademia Ekonomiczna, Orzeł Mysłakowice, CPN Radomierz, Duch Gór, Lambert Auto komis, Młode Karkonosze, Piechowice, Chojnik Jelenia Góra.

Lista drużyn zostanie ostatecznie zamknięta 31.10 po zapłaceniu przez drużyny wpisowego w wysokości 400 złotych. W szeregach II ligowców jest jeszcze jedno wolne miejsce. Chętni do uczestnictwa w rozgrywkach mogą się zgłaszać do organizatora czyli MOS (nr telefonu 0756424461). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group