Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 4179
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pracownik ukradł zestaw do monitoringu

Czwartek, 27 października 2016, 13:32
Aktualizacja: 19:21
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek/112
Jelenia Góra: Pracownik ukradł zestaw do monitoringu
Fot. 112
Policjanci zatrzymali pracownika jednego z jeleniogórskich marketów budowlanych, który ukradł zestaw do monitoringu o wartości blisko 2200 zł. Niewykluczone, że mężczyzna ma na koncie również inne kradzieże na szkodę pracodawcy.

- Powiadomieni o przestępstwie policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze rozpoczęli poszukiwanie osoby , która dopuściła się tego przestępstwa. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że o tę kradzież podejrzewany jest pracownik marketu - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sprawcą okazał się 23-letni jeleniogórzanin, który kradzieży dopuścił się 19 października br.
- Mężczyzna będąc pracownikiem marketu, wykorzystał chwilową nieuwagę swoich kolegów i ukradł zestaw do monitoringu o wartości blisko 2200 zł, który następnie sprzedał. Jeleniogórzanin przyznał się do winy i niewykluczone, że ma na swoim koncie również inne kradzieże na szkodę pracodawcy – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group