Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 4336
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Poznaj jeleniogórskie Karkonosze! W niedzielę

Sobota, 16 lipca 2011, 8:05
Aktualizacja: 8:06
Autor: RED
Cudze chwalicie, swego nie znacie. To porzekadło odnosi się także do jeleniogórzan, którzy nie są świadomi, że w granicach miasta istnieją atrakcyjne tereny górskie, niewykorzystane jako miejsce, gdzie można udać się na spacer.

Dla wszystkich zainteresowanych Towarzystwo Izersko-Karkonoskie przygotowało propozycję: niedzielną pieszą wycieczkę w jeleniogórskie Karkonosze.

Wycieczka ma charakter poznawczo-dydaktyczny nieznanych całkowicie Karkonoszy,które warte są promocji przez Jelenią Górę. Poznamy tor do zjazdu rogatymi saniami, podziemny potok Hutniczą Wodę, oraz Bażynowe Skały Nadolne ze wszystkimi elementami, łącznie z Grobowcem Karkonosza, Dromaderem i Pałacykiem. Będzie to prawdziwa gratka dla fotografików. A wycieczka zakończy się ogniskiem przy gospodzie "Wedle Bucków" w Jagniątkowie – zapowiada prezes TIK Zbigniew Leszek.

Zbiórka zainteresowanych jutro, 17 lipca, w Jagniątkowie w gospodzie "Wedle Bucków" o godz. 9:00 (dojazd z Jeleniej Góry autobusem miejskim nr 15 odjazd spod teatru o godz. 8:15).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group