Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Pożegnanie w Bursie

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

25 kwietnia w Bursie Szkolnej nr 1 w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość Pożegnania Maturzystów. Była to okazja, żeby wysłuchać koncertu bursowego zespołu muzycznego Monet. Maturzyści musieli zmierzyć się z arcytrudnym quizem wiedzy o bursie oraz wykazać się sprytem w konkurencjach zręcznościowych - informują organiz

Na pamiątkę pobytu w placówce maturzyści otrzymali kubki z logo Bursy wypełnione po brzegi cukierkami, które mają osłodzić im rozstanie. Spotkanie zakończyło się uroczystą kolacją. Abiturienci otrzymali życzenia wysokich wyników na maturze, wielu sukcesów, realizacji planów i spełnienia marzeń - dodała Dorota Mazur, wicedyrektorka Bursy Szkolnej nr 1.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka