Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7551
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojcieszów: Pożegnanie ósmoklasistów

Piątek, 25 czerwca 2021, 10:03
Autor: Przemek Kaczałko
Wojcieszów: Pożegnanie ósmoklasistów
Fot. Przemek Kaczałko
Uczniowie klas ósmych zakończyli edukację na poziomie podstawowym. Wczoraj (24.06) w Szkole Podstawowej im. W. Broniewskiego w Wojcieszowie odbyło się pożegnanie absolwentów, którzy w większości na dalszy etap edukacji wybierają placówki w Jeleniej Górze.

Pracownicy i uczniowie cieszyli się, że zakończenie roku mogło się odbyć w tradycyjnej formie.

Dla nas to tym bardziej wzruszający moment, bo rok temu nie mogło się to odbyć w takiej formie - wyznała Agata Firlej, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Wojcieszowie.

Mury wojcieszowskiej szkoły opuściło 40 osób, które na kolejny etap edukacji w większości wybierają Jelenią Górę.

My to śledzimy - od lat absolwenci naszej szkoły zazwyczaj wybierają Jelenią Górę - przyznaje dyrektorka, która liczy, że w październiku i listopadzie uda się zachować tradycję i absolwenci przyjadą do swojej byłej szkoły, aby opowiedzieć rok młodszym kolegom i koleżankom, jak jest w przyszłych szkołach.
Życzę im spokojnej nauki, bo zmiany z nauki stacjonarnej na zdalną czy hybrydową - to ich rozbiło, ale też zamknęło. Niech się uczą między ludźmi, bo to bardzo ważne - dodała A. Firlej.

W trakcie uroczystości w szkolnej hali był czas na nagrody dla uczniów, podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Absolwenci dostali też od uczniów klas siódmych "oscary" odpowiadające im cechom osobowościowym. Całość zwieńczył polonez.

Twoja reakcja na artykuł?

23
68%
Cieszy
3
9%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
5
15%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group