Poniedziałek, 22 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Pożegnanie naczelnika

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Pracownicy Urzędu Miasta w Kowarach wraz z burmistrz Elżbietą Zakrzewską podczas okolicznościowej uroczystości pożegnali odchodzącego na emeryturę naczelnika wydziału rozwoju miasta Stanisława Krasuskiego.

reklamy
reklamy

Stanisław Krasuski w swojej karierze zawodowej pełnił wiele różnych funkcji, w tym w samorządach. Był między innymi sekretarzem miasta Kamienna Góra oraz przez dwie kadencje zastępcą wójta gminy Jeżów Sudecki.

Pan Stanisław był takim dobrym duchem naszego urzędu, co było widać na jego pożegnaniu, na które przyszło bardzo wielu naszych pracowników - mówi burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska. - Będzie nam go brakowało, a kierował jednym z najbardziej odpowiedzialnych wydziałów magistratu. Odpowiadał między innymi za pozyskiwanie środków unijnych, prowadzenie inwestycji oraz nadzór właścicielski nad mieniem komunalnym.

Osoby w artykule

Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka