Sobota, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 8742
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pożegnali szkolny rok w „Dwójce”

Sobota, 29 czerwca 2013, 9:20
Aktualizacja: 12:53
Autor: Waldemar Krasnodębski
Jelenia Góra: Pożegnali szkolny rok w „Dwójce”
Fot. Waldemar Krasnodębski
Uroczysty apel z występem tanecznym uczniów klas szóstych oraz rozdaniem nagród i wyróżnień zakończył wczoraj (28.06) rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze. W specjalny sposób pożegnano absolwentów i podziękowano rodzicom oraz przyjaciołom szkoły.

Nagrody przyznano za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia w zawodach sportowych i najlepsze wyniki w końcowym teście szóstoklasistów.

- Dziesięć miesięcy intensywnej pracy za nami – mówiła dyrektor Beata Kozyra. - Ten rok był dla mnie dużym wyzwaniem jako dla nowego dyrektora. Mamy ponad pięciuset uczniów i to, co cieszy, to fakt, że wielu z nich bardzo się wyróżnia dzięki swoim osiągnięciom i wynikom w nauce. Klasa 3A, której jestem wychowawczynią osiągnęła bardzo dobre wyniki, brała aktywny udział w projekcie prowadzonym przez Filharmonię Dolnośląską pod nazwą „Poranki Muzyczne”, przygotowywała oprawy teatralne, które były następnie przedstawiane na forum miasta – wymieniała dyrektor. – Jestem dumna ze wszystkich naszych absolwentów i klas, z ich wielu ważnych osiągnięć w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Trzymam za wszystkich kciuki – dodała Beata Kozyra.

Wszyscy uczniowie klas szóstych zostali obdarowani upominkami przez swoje młodsze koleżanki i kolegów z klas pierwszych.

- Jesteśmy zaskoczeni tymi nagrodami – mówili uczniowie z klasy 6B. – Cieszymy się, że zaczynamy wakacje, ale jest nam bardzo szkoda się ze sobą rozstawać - mówili absolwenci „Dwójki”, a ich wychowawca Cezary Hobgarski dodał: Jestem bardzo zadowolony ze swojej klasy, wszystkim swoim absolwentom życzę wszystkiego najlepszego w nowych szkołach. Będę za nimi tęsknił – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
260
Tak
62%
Nie
38%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
 
Rozmowy Jelonki
Prace idą żwawo
 
Aktualności
Zumba dla wszystkich
 
Aktualności
Pobiegli dla Filipka
 
112
Zderzenie na Sudeckiej
 
Piłka nożna
Dla kogo szlagier jeleniogórskiej okręgówki?
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group