Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6346
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pożegnali się ze służbą

Środa, 18 stycznia 2017, 13:54
Aktualizacja: Czwartek, 19 stycznia 2017, 8:09
Autor: 112
Jelenia Góra: Pożegnali się ze służbą
Fot. Użyczone/KMP w Jeleniej Górze
Po wielu latach służby w garnizonie policji jeleniogórskiej na zasłużoną emeryturę przeszło trzech funkcjonariuszy. Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze inspektor Zbigniew Markowski oraz jego zastępcy na uroczystej odprawie podziękowali im za wieloletnią, ciężką i sumienną służbę.

- 17 stycznia o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podczas uroczystej odprawy służbowej kadry kierowniczej odbyło się pożegnanie trzech funkcjonariuszy : podinsp. Macieja Dyjacha, podinsp. Tomasza Buzka oraz asp. sztab. Krzysztofa Brodowskiego, którzy postanowili przejść na emeryturę – informuje podinsp.. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Podinsp. Maciej Dyjach, podinsp. Tomasz Buzek oraz asp. sztab. Krzysztof Brodowski w policji przepracowali ponad 30 lat. Maciej Dyjach oraz Krzysztof Brodowski przez wszystkie lata pracowali w pionie ruchu drogowego, a przez ostatnich kilkanaście lat Maciej Dyjach pracował na stanowisku naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego, a Krzysztof Brodowski na stanowisku zastępcy w tym samym wydziale.

Podinsp. Tomasz Buzek przez ostatnich kilka lat był zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i nadzorował pion dochodzeniowo-śledczy. Przez ponad 30 lat pracował w pionie kryminalnym.

Komendant podziękował im za wieloletnią, sumienną i przede wszystkim ciężką pracę. Na pożegnanie wręczył im drobne upominki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group