Reklama
Poniedziałek, 8 czerwca
20°C Jelenia Góra

Pożar w Cieplicach. Starsza pani w szpitalu

Audio

Czytaj na głos

Dzisiaj, 1 listopada około godziny 7.50 w domu przy ulicy Brezy w Jeleniej Górze–Cieplicach z nieustalonych jak dotąd przyczyn wybuchł pożar. Wskutek podtrucia dymem, do szpitala trafiła starsza pani zamieszkała na pierwszym piętrze w budynku.

Autor: Petr 1 min czytania

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy około godziny 7.50. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w domu przy ulicy Brezy w Jeleniej Górze-Cieplicach pali się pomieszczenie mieszkalne na pierwszym piętrze w budynku, stąd – najpierw rozpoczęliśmy akcję ewakuacyjną wszystkich mieszkańców domu, a później przystąpiliśmy do gaszenia ognia – mówił nam st. kapitan Jan Dalidowicz z JRG nr 1 w Jeleniej Górze.

I dodał: – Wskutek pożaru zniszczeniu uległo około dwie trzecie pomieszczeń znajdujących się na pierwszym piętrze w budynku. Starsza pani, która prawdopodobnie próbowała sama gasić ogień trafiła do szpitala. Pozostałym mieszkańcom domu nic się nie stało. Obecnie policja prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie przyczyn zdarzenia.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Zatrudnimy Dam pracę Szklarska Poręba Cena Brak zdjęcia Kontenery wynajem- odpady po budowlane ,gruz i inne Usługi różne Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Elewacje Docieplenia Domów Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka