Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9034
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pożar dachu plebanii w Starej Kamienicy

Wtorek, 26 grudnia 2017, 7:01
Autor: WAC
Sporo pracy mieli w Wigilię strażacy w regionie jeleniogórskim. Do najpoważniejszego zdarzenia wymagającego ich interwencji doszło w Starej Kamienicy.

W nocy z 24 na 25 grudnia, około godziny 1.00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w tej wsi. Najprawdopodobniej od zapłonu sadzy w kominie zajęło się poszycie dachowe. Strażacy w celu zlokalizowania musieli rozebrać część konstrukcji dachu. W akcji gaśniczej, która trwała ponad cztery godziny brało udział sześć zastępów strażaków.

Sadza w przewodzie kominowym paliła się również w Jeleniej Górze, w budynku mieszkalnym przy ul. Chłopskiej. W tym przypadku akcja gaśnicza, która trwała półtora godziny rozpoczęła się około 16.30. Nieco wcześniej do podobnego zdarzenia w Dąbrowicy.

W Kowarach strażacy zostali wezwani w związku z zasłabnięciem mężczyzny podczas kąpieli w jednym z budynków przy ul. Szkolnej. Istniało podejrzenie, że pokrzywdzony stracił przytomność na skutek podtrucia tlenkiem węgla, jednak pomiary przeprowadzone w jego mieszkaniu nie wykazało obecności tej substancji w powietrzu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group