Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Powybijał okna w schronisku im. św. Brata Alberta

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

17– letni mieszkaniec Jeleniej Góry powybijał szyby w schronisku im. św. Brata Alberta przy ul. Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze. Mężczyzna został zatrzymany przez strażników miejskich. W najbliższym czasie stanie on przed sądem.

reklamy

Patrol straży miejskiej został wezwany do schroniska im. Brata Alberta, gdzie według zgłaszającego, do okien dobijały się bez powodu nieznane osoby. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (03.12) około godziny 23.00

- Po przybyciu na miejsce strażnicy dowiedzieli się, że dwóch mężczyzn wybiło szyby budynku – informuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. – Zostali oni zauważeni z tyłu budynku.

Mężczyźni zaczęli uciekać w kierunku ulicy Lwóweckiej. Po krótkim pościgu został ujęty jeden z nich,17-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że to on wybił szyby w schronisku. W związku z tym, iż mężczyzna był nietrzeźwy został przewieziony do Komisariatu I Policji i osadzony w PDOZ. Dalsze czynności prowadzi policja.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka