Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6090
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Powybijał okna w schronisku im. św. Brata Alberta

Piątek, 7 grudnia 2012, 7:26
Aktualizacja: 7:29
Autor: Angela
17– letni mieszkaniec Jeleniej Góry powybijał szyby w schronisku im. św. Brata Alberta przy ul. Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze. Mężczyzna został zatrzymany przez strażników miejskich. W najbliższym czasie stanie on przed sądem.

Patrol straży miejskiej został wezwany do schroniska im. Brata Alberta, gdzie według zgłaszającego, do okien dobijały się bez powodu nieznane osoby. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (03.12) około godziny 23.00

- Po przybyciu na miejsce strażnicy dowiedzieli się, że dwóch mężczyzn wybiło szyby budynku – informuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. – Zostali oni zauważeni z tyłu budynku.

Mężczyźni zaczęli uciekać w kierunku ulicy Lwóweckiej. Po krótkim pościgu został ujęty jeden z nich,17-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że to on wybił szyby w schronisku. W związku z tym, iż mężczyzna był nietrzeźwy został przewieziony do Komisariatu I Policji i osadzony w PDOZ. Dalsze czynności prowadzi policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group