Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Powybijał okna w schronisku im. św. Brata Alberta

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

17– letni mieszkaniec Jeleniej Góry powybijał szyby w schronisku im. św. Brata Alberta przy ul. Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze. Mężczyzna został zatrzymany przez strażników miejskich. W najbliższym czasie stanie on przed sądem.

Patrol straży miejskiej został wezwany do schroniska im. Brata Alberta, gdzie według zgłaszającego, do okien dobijały się bez powodu nieznane osoby. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (03.12) około godziny 23.00

- Po przybyciu na miejsce strażnicy dowiedzieli się, że dwóch mężczyzn wybiło szyby budynku – informuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. – Zostali oni zauważeni z tyłu budynku.

Mężczyźni zaczęli uciekać w kierunku ulicy Lwóweckiej. Po krótkim pościgu został ujęty jeden z nich,17-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że to on wybił szyby w schronisku. W związku z tym, iż mężczyzna był nietrzeźwy został przewieziony do Komisariatu I Policji i osadzony w PDOZ. Dalsze czynności prowadzi policja.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka