Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6934
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELEINA GÓRA: Powtórz fizykę z profesorem

Piątek, 22 stycznia 2010, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: Angela
Tegoroczni maturzyści z regionu jeleniogórskiego mają kolejną szansę na przedmaturalną powtórkę, tym razem fizyki. Od 23 stycznia br. na Wydziale Technicznym Kolegium Karkonoskiego ruszają bezpłatne wykłady z fizyki. Pierwsze spotkanie już w sobotę o godzinie 10.00 w sali 124.

Wydział Techniczny KK podjął kolejną inicjatywę skierowaną do uczniów szkół średnich regionu, którzy przygotowują się do egzaminów maturalnych. Wcześniej zrealizował już cykl bezpłatnych wykładów poświęconych królowej nauk, której tajniki objaśniał mgr inż. Andrzej Rehlis.

Od 23 stycznia prof. dr hab. Stanisław Kuźmiński poprowadzi zajęcia z fizyki. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę w budynku Wydziału Technicznego w sali 124. - Jest to druga z wydziałowych inicjatyw mogących nie tylko pomoc uczniom w odniesieniu egzaminacyjnych sukcesów, ale także mająca wskazać Wydział Techniczny Kolegium Karkonoskiego, jako potencjalny wybór do studiowania inżynierskich kierunków technicznych na miejscu w Jeleniej Górze. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi Danuta Fjałkowska, Prodziekan Wydziału Technicznego Kolegium Karkonoskie w Jeleniej Górze.

Uczniowie do zajęć mogą dołączyć w każdej chwili. Nie ma limitu miejsc, a zakres tematyczny ustalany jest przez samych uczestników. Zapisy przyjmowane są w dziekanacie Wydziału Technicznego pod numerem telefonu 075 64 53 335 do 37 oraz mailowo na adres DziekanatWT@kk.jgora.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group