Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 5769
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Powtórka przetargu

Wtorek, 19 kwietnia 2022, 5:56
Autor: WAC
Mysłakowice: Powtórka przetargu
Fot. UM Mysłakowice
Do 20 maja Urząd Gminy w Mysłakowicach czeka na oferty firm, które wpłyną na powtórzone postępowanie przetargowe, na wyłonienie wykonawcy drugiego etapu budowy Szkoły Podstawowej w Mysłakowicach.

Przypomnijmy. W pierwszym podejściu przetarg został unieważniony, bo jedyna oferta cenowa, która wpłynęła znacznie przekraczała kwotę jaką dysponuje na realizację tego zadania samorząd Mysłakowic. Firma Pre – Fabrykat z Miłkowa, która obecnie realizuje pierwszy etap budowy, zaproponowała za swoje usługi 21 milionów 586 tysięcy złotych. Tymczasem samorząd gminy planował wydać na to zadanie 12 milionów 750 tysięcy złotych.

Nie mieliśmy innego wyjścia i musieliśmy powtórzyć postępowanie przetargowe, ograniczając przy tym zakres objętych nim prac – mówi zastępca wójta gminy Mysłakowice Grzegorz Truchanowicz. - Wśród zadań, które będzie zobowiązany wykonać wybrany wykonawca jest budowa hali sportowej wraz z wyposażeniem, montaż na tym obiekcie instalacji odgromowej i automatycznych rolet przeciwsłonecznych. W skład inwestycji chodzi też wykonanie utwardzeń elastycznych placów zabaw wraz z urządzeniami zabawowymi.

Twoja reakcja na artykuł?

4
11%
Cieszy
12
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
18
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group