Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Powstaje filia Dolnośląskiego Centrum Onkologii [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angelika Grzywacz–Dudek 1 min czytania

Przy Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze powstaje zakład teleradioterapii jako filia Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą robót jest firma Skanska. Prace mają się zakończyć w sierpniu 2016 roku. Pierwszych pacjentów ośrodek ma przyjąć w styczniu 20

Ośrodek w Jeleniej Górze będzie drugą zamiejscową jednostką Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego we Wrocławiu. Pierwsza powstała w Legnicy. Obie placówki mają leczyć pacjentów onkologicznych za pomocą promieniowania jonizującego.

Jeleniogórska placówka ma zwiększyć dostępność do kompleksowego leczenia pacjentom z rejonu Kotliny Jeleniogórskiej . - Zależy nam na tym, aby w tym trudnym czasie zmagania się z chorobą pacjenci nie musieli tracić dodatkowego czasu na dojazd do odległych placówek – mówił w jednym z wywiadów dr hab. Adam Maciejczyk, dyrektor DCO we Wrocławiu.

Filia w Jeleniej Górze ma być wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do radioterapii oraz system zarządzania i weryfikacji badań z bezpośrednim podłączeniem do serwerów znajdujących się w ośrodku macierzystym we Wrocławiu.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka