Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 4110
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powietrze w Jeleniej Górze będzie czystsze

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 31 lipca 2017, 15:29
Aktualizacja: 15:59
Autor: tvdami
Pod koniec tego roku ma znacząco spaść poziom zanieczyszczeń w Kotlinie Jeleniogórskiej. Będzie to efekt nowej inwestycji grupy Energetyki Cieplnej Opolszczyzny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Ziutek 31-07-2017 19:08
Powietrze w Jeleniej Górze będzie czystsze tylko trzeba będzie dobrze pogryźć.
~x 1-08-2017 9:49
Nic nie będzie czystsze dopóki jest przyzwolenie na palenie czym popadnie.To ze SM robi kontrole w domach które trują okolice można między bajki włożyć.
~ 1-08-2017 11:42
zburzyć parę galerii i w ich miejscu zrobić parki, zredukować przynajmniej o połowę ilość sygnalizacji świetlnej zbudować kilka kładek dla pieszych , porządnie wziąć za łeb leniuchów którzy podjeżdzają do sklepu oddalonego o parę metrów lub podwożą dziecko do poblikiej szkoły / przedszkola od małego ucząc lenistwa i zanieczyszczania powietrza gratem po którym Nniemiec płakał
~wlan 1-08-2017 12:10
Pełna informacja?!!! Ale czym opalane są nowe kotły parowe o takiej czy siakiej wydajności? Miałem węglowym, gazem czy innym paliwem? A teraz wyobraźcie sobie Państwo, biorąc pod uwagę przedstawione w wypowiedziach efekty obniżenia zanieczyszczenia powietrza we względnie małej kotłowni, co nam dostarcza kotłownia na ul. Karola Miarki. To w niej powinny być podejmowane wszelkie wysiłki w celu ograniczenia emisji szkodliwych substancji. Według mojej oceny, to przez podjęcie decyzji o jej usytuowaniu w tym miejscu i wyposażając ją w "mikrokominek" skazano mieszkańców Jeleniej Góry (świadomie?, przez głupotę?, czy z innych przyczyn?) na bardzo poważne zagrożenie zdrowia. Chciałbym otrzymać pełną informację o ilości zanieczyszczeń emitowanych przez tę kotłownię i przedstawienia argumentów...
~wlan 1-08-2017 12:17
cd... Chciałbym otrzymać pełną informację o ilości zanieczyszczeń emitowanych przez tę kotłownię i przedstawienia argumentów uwzględniających ochronę zdrowia mieszkańców Jeleniej Góry przemawiających za jej położeniem w jednym z najniżej położonych punktów centrum miasta. Ja takich argumentów nie widzę. A władzom miasta życzę sukcesów w wykorzystaniu wód termalnych w celach grzewczych.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group