Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3871
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Powiat promował się we Wrocławiu

Piątek, 6 marca 2015, 7:21
Aktualizacja: 7:31
Autor: Mea/Ts
Powiat: Powiat promował się we Wrocławiu
Fot. Starostwo Powiatowe Jelenia Góra
Przez trzy dni Powiat Jeleniogórski promował się na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. Stoiska z ofertami turystycznymi odwiedziło ok. 10 tys. osób.

Na jednym stoisku promowane były Karkonosze polskie i czeskie poprzez Związek Gmin Karkonoskich i Karkonoski Park Narodowy z Vrchlabi w ramach projektu „Promocja Karkonoszy”.

Ponieważ wielu mieszkańców Wrocławia przyjeżdża do regionu jeleniogórskiego na weekendy, było duże zainteresowanie ofertami ze Szklarskiej Poręby, Karpacza, Jeleniej Góry oraz gmin powiatu jeleniogórskiego, które prezentowane były w ramach „Porozumienia o wspólnej promocji Starostwa Powiatowego, Jeleniej Góry oraz miast i gmin powiatu jeleniogórskiego”. Promowana była również Marka Karkonosze.

Pytano o stoki, na których można by z dziećmi pozjeżdżać za darmo na sankach, których niestety brakuje w regionie. Pytano też o szlaki, na których można spacerować z wózkiem. Szukano również pełnej oferty z mapą Doliny Pałaców i Ogrodów oraz kontaktów do wypożyczalni rowerowych. Wrocławianie zwracali uwagę na lepszą infrastrukturę po stronie czeskich Karkonoszy, ale bardziej podobała się jakość usług po stronie polskiej.

Projekt „Promocja Karkonoszy” i wspólne stoisko sfinansowane zostało w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczypospolita Polska 2007-2013.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group