Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7656
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Powiat Jeleniogórski na Targach Euroregion Tour

Czwartek, 24 marca 2016, 8:12
Aktualizacja: Piątek, 25 marca 2016, 7:55
Autor: TS
Powiat: Powiat Jeleniogórski na Targach Euroregion Tour
Fot. Archiwum Starostwa
W dniach 17–19 marca 2016 r. powiat jeleniogórski wziął udział w XVI już edycji Targów Turystycznych Euroregion Tour w Jabloncu nad Nisou. W uroczystym otwarciu targów uczestniczyła starosta Anna Konieczyńska, która spotkała się również z prezydentem miasta Petrem Beitl. W trakcie spotkania omówiono tematy związane z dalszą współpracą oraz przygotowanie projektów w nowym okresie programowania.

Podczas targów swoje oferty prezentowali zarówno lokalni organizatorzy ruchu turystycznego, jak choćby miasto Jablonec nad Nisou, a także wystawcy z Polski i Niemiec. Bogaty program targów urozmaiciły występy grup artystycznych, zespołów muzycznych oraz wiele innych atrakcji, w tym również konkursy dla zwiedzających. Targi były doskonałą okazją do przedstawienia swojej oferty, nawiązania nowych kontaktów i pozyskania nowych gości.

Na stoisku targowym Karkonoszy zaprezentowano zwiedzającym atrakcje turystyczne, szlaki rowerowe i piesze oraz walory krajoznawcze naszego regionu. Odwiedzający mogli zapoznać się z Przewodnikiem turystycznym Karkonosze, Informatorem turystycznym oraz licznymi materiałami promocyjnymi dostarczonymi przez gminy. Sporym zainteresowaniem cieszył się kolejowy rozkład jazdy na trasie Jelenia Góra - Liberec.

Tego rodzaju imprezy pomagają poznać najbliższą okolicę i inspirują do weekendowych wycieczek, ale też prezentują dalsze zakątki Środkowej Europy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group