Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 4314
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Poważny wypadek na ulicy Wolności

Środa, 10 listopada 2010, 18:34
Aktualizacja: Środa, 1 czerwca 2011, 11:23
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Poważny wypadek na ulicy Wolności
Fot. Angela
Nieprzejezdna jest najdłuższa ulica w mieście od skrzyżowania z Morcinka i Powstańców Wielkopolskich w stronę Cieplic. Na wysokości stacji Muller doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Mimo poważnie uszkodzonych pojazdów, poszkodowani żyją. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Jak na razie o przyczynach i samym wypadku policja wie niewiele. Z wstępnych informacji wynika, że zderzyły się dwa pojazdy: samochód marki Toyota jechał w kierunku Cieplic, a biała honda od Cieplic w kierunku centrum miasta.

Wszystko wskazuje na to, że jeden z pojazdów z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas. W wyciągnięciu kierowcy z zmiażdżonej hondy pomagał Mateusz Okoński, świadek zdarzenia, który już drugi raz w życiu pomagał wyciągnąć ludzi z samochodu tuż po wypadku.

- To był straszny widok. Samochód marki honda jechał od strony Cieplic z dużą prędkością. Z za pleców usłyszałem duży huk, obróciłem się i zobaczyłem, jak honda obracała się na ulicy. Podbiegliśmy, żeby kierowcy udzielić pierwszej pomocy. Na szczęście okazało się, że był przytomny, mówił tylko, że bolą go nogi.
Do kierowcy tego drugiego samochodu pobiegła inna grupa ludzi, kierowca wyszedł o własnych siłach – mówił na miejscu Mateusz Okoński.

Jak powiedział asp. Waldemar Romańczuk z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, obrażenia obydwóch kierowców były dość poważne, ale w chwili zabierania ich do szpitala wszyscy byli przytomni i świadomi. Trafili do szpitala. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia mogą potrwać kilka godzin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (264) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group