Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Powalczyły z zespołem z ekstraklasy

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemo 1 min czytania

W słowackiej Nowej Wsi rozpoczął się turniej Rucon Cup, w którym bierze udział beniaminek polskiej I–ligi, MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. W piątkowym spotkaniu otwierającym imprezę jeleniogórzanki po walce przegrały z Cassovią Košice (ekstraklasa słowacka) 45:58.

reklamy

Wyniki pierwszego dnia:
Cassovia Košice - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 58:45rnSpišská Nová Ves - Šamorín 93:75

Program:
Sobota, 21.9.2013:
14.00 Šamorín - Cassovia Košicern16.00 Spišská Nová Ves - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra

Niedziela, 22.9.2013: 10.00 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - Šamorínrn12.00 Cassovia Košice - Spišská Nová Ves

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka