Zalogowanych: 3

Jelenia Góra: Powalczyli z liderem

Sobota, 20 marca 2021, 12:07
Aktualizacja: 12:13
Juniorzy młodsi Śniadka Jelenia Góra w ostatnim występie obecnego sezonu na własnym terenie, zmierzyli się z niekwestionowanym liderem swojej grupy - Borem Oborniki Śląskie. Goście byli wyraźnie lepsi, ale miejscowym udało się zdobyć ponad 40 bramek, z czego 16 było dziełem Michała Krzeczowskiego.

Początek meczy był wyrównany do 12. minuty, kiedy to na tablicy wyników było 8:8. Następnie inicjatywę przejęli goście i w 18. minucie było 8:13, a do przerwy 17:22. W drugiej połowie przyjezdni zwiększyli przewagę do 10, a chwilami kilkunastu bramek. Śniadek do końca walczył ambitnie i zmniejszył rozmiary porażki do 8 "oczek".

UKS Śniadek Jelenia Góra - SPR Bór Oborniki Śląskie 41:49 (17:22)

Śniadek: Stępień - Krzeczowski 16, Suchanecki 8, Paprotny 7, Kołodziej 5, Gaborec 2, Piotrowski 2, Bojko 1, .
Bór: Pernak 1 - Dzięgielewski 16, Słomski 8, Boho 5, Czech 5, Raduchowski 4, Spexard 4, Krzykawski 4, Nicer 2.