Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 4983
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Powalczyli o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach

Czwartek, 19 kwietnia 2012, 1:10
Aktualizacja: 1:12
Autor: MDvR
Świebodzice: Powalczyli o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach
Fot. archiwum
Kamila Winogrodzka wywalczyła drugie miejsce na podium w walce o pływacki Super Puchar na dystansie 100m stylem dowolnym, ustępując miejsca młodszej zawodniczce, wicemistrzyni Polski 16–latków Katarzynie Kicie z klubu Shark Rudna.

Na dystansie 50m stylem dowolnym zabrakło jej 0,20setnych do ustanowienia I klasy sportowej. Dominika Jarkowiec potwierdziła III klasę sportową 12 latka na 50m stylem grzbietowym zajmując drugą pozycję, a na dystansie 50m stylem dowolnym poprawiła swój rekord życiowy aż o 3 sekundy. Ponadto Aram Manukyan wywalczył drugą lokatę na 50m stylem klasycznym i również poprawił swój czas życiowy o prawie dwie sekundy na dystansie 50m stylem dowolnym.

Cieszy nas to, że zawodnicy poprawiają się na każdych zawodach , bo przed nami są najważniejsze starty w sezonie: Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego. Teraz najbliższe starty to nasze zawody w Jeleniej Górze, które odbędą się 5 marca na basenie przy ul. Moniuszki 9. Wszystkich serdecznie zapraszamy - mówi Kamila Włostowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group