Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 5432
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Powalczą na trasach Siwej Doliny

Środa, 18 stycznia 2017, 15:44
Aktualizacja: 15:45
Autor: MDvR
Polska: Powalczą na trasach Siwej Doliny
Fot. użyczone
W najbliższą sobotę i niedzielę na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim odbędą się trzecie i czwarte zawody Pucharu Grupy Azoty 2017 w biegach narciarskich. W pierwszym dniu rywalizacji (21.01, początek o 9:30) po raz pierwszy w tym sezonie zostaną rozegrane sprinty.

Zawodnicy i zawodniczki pobiegną techniką dowolną. Dzień później (22.01., start o 9:30) zaplanowano rywalizację stylem klasycznym. 10 km przebiegną juniorzy A, juniorzy B i juniorki A i B – 5 km,. Na dystansie 3 km zmierzą się ze sobą juniorzy i juniorki C i D.

Po inauguracyjnych zawodach cyklu w Zakopanem w kategorii junior A prowadzą Justyna Pradziad z UKS Regle Kościelisko i Maciej Popieluch z Jedności Nowy Sącz, najlepsi w kategorii junior B są Izabela Marcisz z ST Prządki Ski i Marek Welusz z SSR LZS Sokół Szczyrk, w kategorii junior C pierwsze miejsce zajmują Karolina Kohut z NKS Trójwieś Beskidzka i Bartosz Cielniak w MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, a w kategorii junior D Hanna Popko z UKS Hubal Białystok i Łukasz Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group