Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6800
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Powalcz o stojaki rowerowe dla Jeleniej Góry

Środa, 6 maja 2015, 8:07
Aktualizacja: 8:09
Autor: Angela
Polska: Powalcz o stojaki rowerowe dla Jeleniej Góry
Fot. Organizator
Już po raz czwarty rowerzyści z całej Polski mają szansę powalczyć o stojaki rowerowe dla swoich miejscowości. Wystartowała kampania społeczna „Kręć Kilometry”, organizowana przez Fundację Allegro All For Planet. O tym gdzie pojawią się nowe parkingi dla rowerów zdecydują mieszkańcy i przejechane przez nich kilometry.

Rywalizacja o stojaki będzie trwała cztery miesiące. W tym czasie każdy rowerzysta może pobrać darmową aplikację „Kręć Kilometry” i przejechanymi kilometrami zasilić konto swojego miasta. Im większy dystans, tym większa szansa na nowe stojaki w najbliższej okolicy. W sumie Fundacja Allegro All For Planet postawi nowe parkingi rowerowe w 20 miastach, których mieszkańcy pokonają w akcji największy dystans „na dwóch kółkach”.

- Kolejny raz zapraszamy wszystkich do rowerowej zabawy, dzięki której możemy także poprawiać infrastrukturę w Polsce. Z doświadczenia wiemy, że wygrana to kwestia mobilizacji lokalnych społeczności. Im więcej mieszkańców uda się zachęcić do jeżdżenia na rowerze i kręcenia tytułowych kilometrów, tym większa szansa na dizajnerskie stojaki rowerowe w danym mieście - mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet.

Uczestnicy rowerowej rywalizacji mają szansę także na atrakcyjne nagrody indywidualne, w tym stylowe rowery miejskie, smartfony i kamery HTC, a także akcesoria rowerowe. Wystarczy jak najwięcej jeździć na rowerze! Akcja „Kręć Kilometry” potrwa do 31 sierpnia. Szczegóły akcji dostępne są na: http://kreckilometry.pl/

Bezpłatną aplikację, która umożliwia walkę o stojaki można pobrać ze stron: iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/krec-kilometry/id666842836?l=pl&ls=1&mt=8, android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kreckm.mobile&hl=pl_PL.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group