Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3398
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Potyczki Artystyczne w Piechowicach

Sobota, 25 maja 2013, 8:34
Aktualizacja: 8:35
Autor: Org
Region: Potyczki Artystyczne w Piechowicach
Fot. Organizator
Rozpoczęły Potyczki Artystyczne w Piechowicach, które potrwają do końca lipca. Zaplanowano warsztaty bajek polskich i czeskich, zabawy z animatorami, koncerty, show modowe, wystawy szkła, szklarskie improwizacje, biesiadę muzyczną oraz turniej szachowy.

„Murale”, czyli potyczki malarskie w przestrzeni publicznej potrwają do 27 maja. Obecnie tworzone są malowidła o tematyce „Szklarstwo w Karkonoszach” na ścianach Piechowickiego Ośrodka Kultury oraz Huty Szkła Kryształowego Julia.

„Reksio kontra Krecik” - potyczki sztuki animacji – zaplanowano na 1 czerwca z okazji Miejskiego Dnia Dziecka. Wtedy odbędą się zabawy z animatorami oraz warsztaty bajki polskiej i czeskiej w Piechowickim Ośrodku Kultury. 5 i 6 lipca podczas Kryształowego Weekendu odbędą się również warsztaty, zabawy z animatorami oraz pokaz bajek polskich i czeskich. 12, 19 i 26 lipca zaplanowano zabawy i warsztaty z Piechowickim Ośrodkiem Kultury podczas wakacji.

„Letnie potyczki artystyczne” będą odbywać się podczas Kryształowego Weekendu 5 i 6 lipca w centrum miasta, w POK-u i Hucie Julia. W programie: happening „Człowiek ze szkła”, koncert przy piecu „Jazz kontra Blues”, turniej szachowy, show modowe „Strój Karkonoski”, wystawa „Szklana Improwizacja”, Biesiada Muzyczna Pogranicza oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
299
Nigdy
20%
Rzadko
43%
Czasami
24%
Często
13%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
 
Koszykówka
Wichoś walczy z Liderem
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group