Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6520
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Potrzebni statyści na wielkie widowisko

Środa, 18 czerwca 2008, 8:58
Aktualizacja: 9:33
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Potrzebni statyści na wielkie widowisko
Fot. TEJO
Mężczyźni, którzy chcieliby wziąć udział w niezwykłej przygodzie, jaką będzie widowisko historyczne "900 lat Jeleniej Góry", mają jeszcze możliwość ziszczenia swoich marzeń.

Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich panów w wieku od 18 do 100 lat na casting, który odbędzie się 20 czerwca o godzinie 16 w klubie Kwadrat przy ulicy Bankowej 28/30. Będzie to dogrywka do przeprowadzonego już raz naboru.

Wybrani, po wakacyjnych próbach, wezmą udział w największym widowisku historycznym, jakie przygotowano w naszym mieście. Nie jest wymagane żadne doświadczenie sceniczne, wystarczy zapał i trochę czasu. Wynagrodzenie będzie symboliczne (300 złotych), ale nie to jest najważniejsze - przekonują organizatorzy. - Liczy się osobisty wkład w niecodzienne upamiętnienie urodzin miasta.

Widowisko zaplanowano na 5 września wieczorem na polanie w okolicy Krzyża Milenijnego. Chętni na udział w tym przedsięwzięciu powinni odłożyć wakcyjne plany, ponieważ latem będą się odbywały próby do spektaklu. Reżyseruje go Tadeusz Wnuk w asyście Łukasza Dudy. Scenariusz opracowali na podstawie wydarzeń historycznych Ivo Łaborewicz, szef oddziału Archiwum Państwowego i Jarosław Gromadzki, dyrektor Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group