Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 6750
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Potrzebne oświetlenie przy Wyczółkowskiego

Piątek, 3 kwietnia 2015, 7:39
Aktualizacja: Sobota, 4 kwietnia 2015, 7:57
Autor: Angela
Jelenia Góra: Potrzebne oświetlenie przy Wyczółkowskiego
Fot. Angela
W najbliższych miesiącach zasiedlony zostanie trzeci z budynków socjalnych przy ul. Wyczółkowskiego w Jeleniej Górze. W związku z tym mieszkańcy kolejny raz przypominają o konieczności doświetlenia dróg dojazdowych i chodników tego terenu. W ostatnim czasie interpelację w tej sprawie złożył również radny PiS Oliwer Kubicki.

- Jak wiemy, już teraz ta okolica jest niebezpieczna- mówił radny Prawa i Sprawiedliwości. – Zdarzają się tam pobicia, podpalenia , awantury. W obecnych budynkach socjalnych mieszkają bowiem różne rodziny, także te generujące problemy. Niebawem zasiedlony zostanie kolejny budynek socjalny, co z pewnością nie poprawi sytuacji w tym rejonie. Dlatego konieczne jest w najbliższym czasie doświetlenie dróg, chodników i ścieżek – dodał radny.

O potrzebie doświetlenia tego terenu pisaliśmy w sierpniu 2014 roku w artykule „Potrzebne lampy i kamery na Wyczółkowskiego”. Wówczas o oświetlenie w imieniu mieszkańców wnioskował Ireneusz Lisiecki z budynku socjalnego 59, a także Beata Radłowska. – Jest tu zupełnie ciemno i wracając z pracy wieczorem, można dostać czymś w głowę – skarżyła się mieszkanka. – Gdyby postawić chociaż z dwie lampy i zamontować kamerę, byłoby bezpieczniej. Nawet kiedy policja tędy przejeżdża musi włączać długie światła, bo nic nie widać – dodała. Władze miasta obiecywały, że zadanie zostanie wpisane do budżetu na rok 2015.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group