Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 7027
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Potrzebne oświetlenie nad przejściem dla pieszych

Wtorek, 23 grudnia 2014, 7:44
Aktualizacja: Środa, 24 grudnia 2014, 8:15
Autor: Angela
Jelenia Góra: Potrzebne oświetlenie nad przejściem dla pieszych
Fot. Angela
Z takim wnioskiem na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Jeleniej Górze wystąpił radny Prawa i Sprawiedliwości Oliwer Kubicki, który w imieniu użytkowników tzw. zebry na Al. Wojska Polskiego prosił o wpisanie tego zadania do przyszłorocznego budżetu. – Mamy już w planach doświetlenie tego przejścia, jak i wszystkich innych niebezpiecznych przejść dla pieszych – mówił Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta Jeleniej Góry. Kiedy?

Tego wiceprezydent nie sprecyzował w odpowiedzi na interpelację radnego O. Kubickiego, ale dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze twierdzi, że w tym roku takie prace nie są zaplanowane. – W przyszłym roku, dokładnej daty nie podam, wytypujemy razem z policją i strażą miejską przejścia najbardziej niebezpieczne i wykonamy oświetlenie tam, gdzie będzie ono konieczne – mówi Czesław Wandzel, dyrektor zarządu dróg.

– Przejście na Al. Wojska Polskiego nie jest aż takie ciemne, bo są w okolicy cztery latarnie, ale jeśli wystarczy nam pieniędzy, to doświetlimy je. Wszystko będzie zależało od tego, ile na doświetlenie przejść będzie zostanie pieniędzy – dodaje dyrektor.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group