Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 6794
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Potrzebne miejsce dla niepełnosprawnych

Sobota, 7 maja 2016, 7:57
Aktualizacja: Niedziela, 8 maja 2016, 8:09
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Potrzebne miejsce dla niepełnosprawnych
Fot. Angelika Grzywacz–Dudek
– Przy ul. Bankowej przy banku BGŻ BNP Paribas S.A. w Jeleniej Górze osoby niepełnosprawne nie mają jak zaparkować, bo stoi tam znak zakazujący postoju – skarży się nasz Czytelnik. – Tymczasem dla osoby, która ma problem z poruszaniem się, przejście z najbliższego parkingu do tej placówki to spore wyzwanie – dodaje jeleniogórzanin. Czy jest szansa, by zniesiono tam zakaz postoju dla niepełnosprawnych?

Zdaniem zastępcy dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze, zniesienie zakazu dla osób niepełnosprawnych niewiele w tym miejscu zmieni.

- Moim zdaniem zrobienie tam koperty dla osób niepełnosprawnych to tylko pozorne rozwiązanie, bo z pewnością znajdzie się ktoś, kto pozostawi swoje auto na cały dzień i zablokuje dostęp do tej placówki innym osobom z dysfunkcjami ruchu – mówi Piotr Dyła, wiceszef zarządu dróg. – Oczywiście zastanowimy się, jak ten problem rozwiązać, ale niczego nie chcę bez analizy obiecywać.

- Pomysłodawcy zniesienia zakazu dla niepełnosprawnych w tym miejscu powinni złożyć do naszego wydziału pisemny wniosek w tej sprawie – dodaje zastępca dyrektora MZDiM w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
643
maksymalnie 150
83%
od 151 do 459
6%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
0%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group