Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6999
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Potrzebna pomoc – okradziono naszego motocyklistę!

Środa, 8 lipca 2015, 17:47
Aktualizacja: Piątek, 10 lipca 2015, 12:32
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Potrzebna pomoc – okradziono naszego motocyklistę!
Fot. użyczone
Dzisiejszej nocy między godzinami 1.00 a 3.00 okradziono garaż jeleniogórskiego utalentowanego motocyklisty Kamila Łabieńca, szykującego się właśnie do startu w kolejnych zawodach sportowych. Jeleniogórzanin prosi o pomoc w odnalezieniu skradzionego osprzętu bez którego jego dalsze starty w rywalizacji sportowej będą niemożliwe.

- Do zdarzenia doszło podczas dzisiejszej nocy z wtorku na środę w godzinach 1.00 - 3.00. Okradziony garaż mieści się przy ulicy Sobieszowskiej w Jeleniej Górze - Cieplicach. Pod koniec lipca jadę na kolejną rundę zawodów, ale skradziono mi z garażu osprzęt niezbędny do startów i reprezentowania Jeleniej Góry i regionu w tych zawodach. Proszę o pomoc w ustaleniu miejsca w którym mogą znajdować się skradzione przedmioty lub proszę ewentualnych świadków o pomoc. Skradzione zostały: buty motocyklowe - 2 pary marki Sidi i Difi, kolor czarno-czerwony, torba motocyklowa Kappa Racer Bag - czarna, wiertarka udarowa DeWalt - żółto-czarna, wkrętarka z udarem Makita w miękkim tekstylnym pokrowcu - zielono-czarna, opony motocyklowe wyścigowe na tor, stojak serwisowy do motocykla koloru czarnego, a także akcesoria elektryczne i sprzęt pomiarowy elektryczny. Proszę o pomoc w odnalezieniu powyższych przedmiotów, ponieważ bez nich będę miał poważny problem w kontynuacji rywalizacji sportowej - mówi rozżalony jeleniogórski motocyklista Kamil Łabieniec.

"DO ZŁODZIEI:
Przedmioty które ukradliście są na tyle charakterystyczne, że będziecie mieli problem z ich pozbyciem się. Ja rozpoznam je wszędzie.
Jeśli to czytacie, to mam dla Was propozycję: Jeśli oddacie te przedmioty i przeprosicie, to obiecuję, że z mojej strony nie będzie problemów. Jak nie, to nie odpuszczę. Będę szukał i 3 lata jak będzie trzeba, aż Was i te przedmioty znajdę, a prędzej czy później tak się stanie i nie będzie dyskusji.
Proponuję więc dogadać się grzecznie po dobroci jak mężczyźni, a będzie po sprawie. Piszcie na maila labcam@wp.pl"

Kamil Łabieniec

Wszystkich Czytelników będących w stanie pomóc w tej sprawie prosimy o kontakt z redakcją - telefon: 75-75-242-16, mail: sport@jelonka.com. Gwarantujemy anonimowość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group