Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6616
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Potrzebna pomoc dla samotnej matki z trójką dzieci

Środa, 2 października 2013, 8:33
Aktualizacja: 9:59
Autor: ZSOiT
Wolontariusze działający w III LO "Śniadecki" w Jeleniej Górze zwracają się z prośbą o wsparcie finansowe i materialne dla matki z trójką dzieci, która po śmierci męża znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

- Rodzina otrzymała co prawda lokal socjalny, ale w obecnym stanie nie nadaje się on do zamieszkania – informują wolontariusze. - Niezbędne jest przeprowadzenie w mieszkaniu najbardziej podstawowych remontów. Apel o pomoc kierujemy do wszystkich ludzi dobrej woli, a szczególnie do firm z branży budowlanej i remontowej. Potrzebne są: pieniądze, artykuły wykończenia wnętrz i meble, a zwłaszcza pilnie potrzebna jest jakakolwiek szafa. Z wdzięcznością będzie przyjęty również wkład w prace remontowe – dodaje B. Fijałkowska, szkolny psycholog Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze i koordynator akcji.

Potrzebne są też ubrania dla dzieci: 1,5-rocznego chłopca i 6-letniej dziewczynki. Osoby chętne do pomocy mogą kontaktować się z koordynatorem wolontariatu pod numerami telefonu: 509 374 142 lub 75 75 228 81.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group