Niedziela, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 2103
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Potrącił mężczyznę i uciekł

Wtorek, 7 czerwca 2011, 14:32
Aktualizacja: Środa, 8 czerwca 2011, 8:31
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Potrącił mężczyznę i uciekł
Fot. Agrafka
Policja poszukuje kierowcy, który dziś około godz. 14 potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych przy ulicy Sudeckiej w Jeleniej Górze i zbiegł.

Poszkodowany doznał złamania nogi. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia srebrnym fordem. Poszukuje go policja. Pojazd ma uszkodzone lusterko i stare (czarne) numery rejestracyjne. Za spowodowanie wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia kierowca, o ile zostanie ustalony i zatrzymany, odpowie przed sądem.

- Kierujący srebrnym pojazdem marki Ford Focus, jadący od strony Karpacza w kierunku Jeleniej Góry, potrącił mężczyznę, który przechodził na przejściu dla pieszych ze strony ogródków działkowych. Kierujący samochodem oddalił się z miejsca zdarzenia, w wyniku przeszukania terenu udało się znaleźć opuszczony pojazd na Osiedlu Czarne. Trwają poszukiwania kierowcy - poinformował młodszy aspirant Mariusz Sobolewski z KMP w Jeleniej Górze.

Świadkowie zdarzenia udzielili poszkodowanemu pomocy i wezwali pogotowie. Potrąconego przewieziono do Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze. Mężczyźnie grozi amputacja prawej nogi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group