Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Potrącenie na Wincentego Pola i kolizja w Wojcieszycach

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Do szpitala trafił 18–letni mieszkaniec Piechowic, który w sobotę (2.08) około godz. 22.00 został potrącony na ulicy Wincentego Pola w Jeleniej Górze. Ze wstępnych informacji wynika, że 41–letni kierowca mitsubishi skręcał z drogi głównej w podporządkowaną i nie zauważył 18–latka przechodzącego poza przejściem dla pies

reklamy

Dzień wcześniej natomiast (1.08) przed godz. 2.00 w nocy 23-letni mieszkaniec Jeleniej Góry jadąc skodą fabia drogą w Wojcieszycach nie dostosował prędkości do warunków, stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w płot. Został zabrany do szpitala z urazem głowy, nogi i ogólnymi obrażeniami. Był trzeźwy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka