Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 5 kwietnia
Imieniny: Ireny, Julianny
Czytających: 9727
Zalogowanych: 37
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poszukiwany – zatrzymany

Poniedziałek, 22 lutego 2021, 11:30
Autor: 112
Jelenia Góra: Poszukiwany – zatrzymany
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności oraz podejrzany jest o uszkodzenie mienia oraz udzielanie narkotyków.

40-latek poszukiwany był na podstawie postanowienia wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, według którego miał być zatrzymany i doprowadzony do aresztu śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności na dwa lata za przestępstwa narkotykowe.

Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna przebywa w jednym z jeleniogórskich mieszkań i tam go zatrzymali. Okazało się, że mężczyzna w styczniu zniszczył drzwi wejściowe do budynku, gdzie mieszka jego znajoma, a w jej mieszkaniu wybił 8 szyb. Pokrzywdzona poniesione straty oszacowała na blisko 5000 zł.

Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna od marca ubiegłego roku do lutego 2021 roku co najmniej 8 razy sprzedał mieszkańcowi Jeleniej Góry marihuanę.

Za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
283
Brawura kierowców
63%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
31%
Kiepski stan naszych dróg
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Mózg nie psuje się sam. My go codziennie zużywamy
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Życzenia od posła Roberta Kropiwnickiego
 
112
Zderzenie koło sądu
 
Aktualności
Miejska Droga Krzyżowa w sercu Jeleniej Góry
 
Aktualności
Autyzm to nie choroba
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group