Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8469
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Poszukiwany w wielu krajach wpadł w Jędrzychowicach

Poniedziałek, 5 października 2020, 9:23
Autor: WAC
Region: Poszukiwany w wielu krajach wpadł w Jędrzychowicach
Fot. straż graniczna
Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Ludwigsdorfie zatrzymali poszukiwanego Czerwoną Notą Interpolu obywatela Bośni i Hercegowiny. Mężczyzna od pięciu lat poszukiwany był za rozboje i kradzieże z użyciem broni palnej.

Do zatrzymania 33-letniego obywatela Bośni i Hercegowiny, który poszukiwany był przez Interpol od 2015 roku doszło podczas kontroli podróżnych autokaru relacji Medyka-Amsterdam. Cudzoziemiec przekazany zostanie teraz w ramach ekstradycji w ręce wymiaru sprawiedliwości Bośni i Hercegowiny.

Czerwona Nota Interpolu wydana została na zlecenie wymiaru sprawiedliwości Bośni i Hercegowiny w związku z rozbojami i kradzieżami z użyciem broni palnej, których dopuścił się mężczyzna. Cztery listy gończe wydane przez ostatnie 5 lat za poszukiwanym 33-latkiem wskazują, że za popełnione przestępstwa może on spędzić łącznie 20 lat w bośniackim więzieniu. Dzięki szybkiej wymianie informacji ustalono dodatkowo, że poszukiwania cudzoziemca prowadzą także służby niemieckie.

Twoja reakcja na artykuł?

12
86%
Cieszy
2
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group