Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 8118
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Poszukiwani regionalni artyści i wytwórcy na jarmark w Kromnowie

Sobota, 16 lutego 2013, 8:41
Aktualizacja: 8:42
Autor: Mea
Region: Poszukiwani regionalni artyści i wytwórcy na jarmark w Kromnowie
Fot. Organizator
Regionalni twórcy oraz osoby produkujące zdrową żywność mogą wziąć udział w kolejnym, już dziewiątym, Izerskim Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, który odbędzie się 23 lutego w godz. 12.00–16.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie. Wstęp jest wolny.

- Formuła tych Jarmarku jest otwarta. Zachęcam do udziału w nim zarówno osoby już dobrze znane w regionie, które od wielu lat jeżdżą na podobne imprezy, jak i takie, które dopiero zaczynają przygodę z rękodziełem – mówi Violetta Pietrzak, opiekunka AGI.

Urok kromnowskiego jarmarku polega przede wszystkim na tym, że można tu świetnie odpocząć i spotkać się z ludźmi naprawdę zainteresowanymi sztuką, a także poszukującymi kontaktu z producentami lokalnej żywności. Mile widziane są także osoby posiadające w swojej ofercie domowe przetwory, miody, chleb czy sery.

– Kromnów ma bardzo dobre położenie – jadąc samochodem z Jeleniej Góry dotrzemy tu w kilkanaście minut, ale z drugiej strony miasto jest na tyle daleko, że można odetchnąć od jego pośpiechu – przekonuje Violetta Pietrzak.

Spokój, piękne, zabytkowe wnętrze galerii, przyciągają coraz więcej artystów i ludzi odwiedzających imprezę. Za każdym razem do stałego grona bywalców dołączają nowe osoby, które później chętnie tu wracają.
Jarmark to impreza, która ma promować to, co w regionie najcenniejsze, czyli ludzi, którzy tu żyją i tworzą. Śledząc kolejne odsłony tego wydarzenia łatwo zauważyć, że kreatywność lokalnych artystów nigdy się nie kończy.

Osoby chętne, aby uczestniczyć w Izerskim Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich proszone są o kontakt z Galerią. Można to zrobić mailowo pisząc pod adres: galeria.izerska@gmail.com lub dzwoniąc pod nr 75-76-57-680.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1142
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group