Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2419
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poszukiwali skarbów w deszczu

Poniedziałek, 3 czerwca 2013, 9:02
Aktualizacja: 13:19
Autor: Angela/org
Jelenia Góra: Poszukiwali skarbów w deszczu
Fot. Grzegorz Murawski
Pomimo deszczowej pogody ponad 20 osób zgłosiło się na wielkie poszukiwanie skarbów Jeleniej Góry w ramach gry terenowej geocaching. Na Dzień Dziecka i Dzień Wielkiego Nawoływania Bociana zorganizował ją w sobotę (1.czerwca) Marcin Roszak.

- Liczyliśmy na większą frekwencję osób, które chciałby się włączyć do zabawy geocaching, ale odebrałem wiele telefonów od rodziców z dziećmi, którzy wycofali się ze względu na pogodę – mówi Marcin Roszak, organizator wyprawy. - Przyszło ponad 20 osób. Podzieliliśmy się na trzy ekipy. Na Perle Zachodu spotkaliśmy się około godz.18.00 i stamtąd wróciliśmy do centrum Jeleniej Góry – dodaje.

Organizator podkreśla, że zabawa w poszukiwanie skarbów nie skończyła się 1. czerwca. - Skrzyneczki ze skarbami są zarejestrowane na opencaching.pl i można o dogodnej dla siebie porze ruszyć na ich poszukiwanie – zachęca Marcin Roszak. – Dzięki tej zabawie można dotrzeć do miejsc, których nie ma na mapach promujących region. A jest co zobaczyć – zapewnia jeleniogórzanin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group