Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 30 sierpnia
Imieniny: Feliksa, Róży
Czytających: 10577
Zalogowanych: 87
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Poszkodowani przez wandala zgłoście się

Piątek, 2 października 2009, 14:16
Aktualizacja: 14:17
Autor: TEJO
Policja prosi o kontakt właścicieli samochodów uszkodzonych przez 36–letniego jeleniogórzanina.

Jak już informowaliśmy, sprawca w nocy z 6 na 7 września 2009 roku został zatrzymany przez policjantów na gorącym uczynku wypisywania kamieniem niecenzuralnych słów na kilku samochodach.

– Okazało się, że od marca do chwili zatrzymania 36-latek uszkodził w ten sposób co najmniej 22 samochody, niektóre kilka razy – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z policji. 36-latek swoje zachowanie tłumaczył tym, że „nie lubi miasta stołecznego Warszawy i polityki.”

– W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby, mieszkające na Osiedlu Zabobrze, których samochody zostały uszkodzone poprzez wyrysowanie na nich niecenzuralnych słów o zgłaszanie się do prowadzącego postępowanie w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze II piętro, pokój nr 69 bądź telefonicznie pod numer 075/75-20-610 , 075/75-20-150 , ewentualnie pod numer alarmowy policji 997 – apeluje E. Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile macie samochodów w domu (w rodzinie)?

Oddanych
głosów
974
1
39%
2
35%
3 lub więcej
26%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
„Dominacja człowieka dobiegła końca”
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
112
BMW w płocie i na podwórku
 
Aktualności
Przetarg na stację turystyczną Orle rozstrzygnięty
 
Aktualności
Zachód słońca nad Karkonoszami – Śnieżka w chmurach
 
Inne wydarzenia
To była bez wątpienia wyjątkowa edycja tych ekstremalnych zawodów
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group