Środa, 24 czerwca
21°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Posypały się mandaty w ostatni weekend wakacji

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg jeleniogórscy policjanci prowadzili w miniony weekend wzmożone działania prewencyjno– kontrolne. Funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu drogowego czterech nietrzeźwych kierujących, a łącznie ukarali mandatami 220 kierowców za rożne wykroczenia.

reklamy

Od 28 do 30 sierpnia br. na drogach regionu jeleniogórskiego panował duży ruch. W tych dniach doszło do czterech kolizji, których najczęstszą przyczyną była nadmierna prędkość, nieudzielenie pierwszeństwa oraz najechanie na tył . Był jeden wypadek. Do tego zdarzenia doszło 30 sierpnia br. około godziny 14.50 w Jeleniej Górze na ul. Krakowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 59-letni kierujący pojazdem marki Chrysler Voyager potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych i rowerzystów, 27-letnią rowerzystkę. Poszkodowana została hospitalizowana. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi.

W tych dniach funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej czterech nietrzeźwych kierujących pojazdami, dwóch kierujących , którzy naruszyli sądowe zakazy kierowania pojazdami , ukarali mandatami 220 kierowców za różne wykroczenia drogowe, w tym za nadmierną prędkość, rozmowę przez telefon komórkowy w czasie jazdy, niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej oraz do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa w czasie jazdy. Policjanci zatrzymali również 29 dowodów rejestracyjnych za różne usterki i brak badań technicznych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka