Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 11046
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Posłanka Marzena Machałek skarży na śledczych

Piątek, 7 czerwca 2013, 12:46
Aktualizacja: 12:51
Autor: red
– Dzisiaj (07.06.) składam skargę do Andrzeja Seremeta, prokuratora generalnego na postępowanie prokuratury w Kamiennej Górze w związku z nękaniem Aleksandra Siemińskiego, proboszcza parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze – zapowiada wydanym komunikacie Marzena Machałek, posłanka PiS–u.

Treść skargi:
10 kwietnia w Kamiennej Górze w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze oddano hołd ofiarom Katastrofy Smoleńskiej. Odsłonięta i poświęcona została tablica pamiątkowa. To była piękna i godna uroczystość. W związku z tym Przedstawiciel Ruchu Palikota, aby zdobyć tani
poklask, złożył doniesienie do prokuratury.

Rozumiem, że doniesienie może złożyć każdy i w każdej sprawie. Ale prokuratorzy powinni odrzucić jego skandaliczne i bezpodstawne zarzuty. Jest oburzające, że stali się oni bezrefleksyjnymi wykonawcami poleceń Palikota, którego pogardliwy stosunek do wartości patriotycznych i chrześcijańskich jest powszechnie znany.

To niedopuszczalne, aby przedstawiciele państwa, zamiast ścigać przestępców nękali uczciwych ludzi. Domagamy się zaprzestania szykan wobec księdza i marnotrawienia publicznych pieniędzy.

Marzena Machałek, Poseł na Sejm RP, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group