Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 5435
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Posłanka Marzena Machałek chciała podwyżek?

Sobota, 23 lipca 2016, 8:55
Aktualizacja: 15:14
Autor: Przemek Kaczałko
Polska: Posłanka Marzena Machałek chciała podwyżek?
Fot. Screen z Twittera
Choć oficjalnie władze partii Prawo i Sprawiedliwość wycofały projekt podwyżki uposażeń dla „najważniejszych” osób w państwie – w tym posłów – to w internecie nic nie ginie i dotarliśmy to listy posłów PiS, którzy podpisali się pod kontrowersyjnym projektem. Wśród nich jest pochodząca z Kamiennej Góry, jeleniogórzanka Marzena Machałek.

Próbowaliśmy uzyskać uzasadnienie poparcia dla tego projektu od posłanki z naszego okręgu, jednak nie doczekaliśmy się odpowiedzi od posłanki, która bierze udział w ostatnim posiedzeniu Sejmu przed wakacjami. Gdy tylko Marzena Machałek wyjaśni dlaczego uważa, że podwyżki należą się m.in. posłom – do tematu wrócimy.

Przypomnijmy, wycofany projekt wprowadzał m.in. wynagrodzenie dla Pierwszej Damy, co nie jest aż tak kontrowersyjne, a wręcz uzasadnione (dyskusyjna zdaniem opozycji miała być wysokość), a także dla Prezesa Rady Ministrów, Prezydenta RP, ministrów, wiceministrów, a także parlamentarzystów, którzy aktualnie (wraz z dietami) dysponują kwotą ok. 12 tys. zł. Projekt przewidywał, że dostaną 2,7 tys. więcej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (59) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group