Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11289
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Posłanka ma biuro

Poniedziałek, 19 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Posłanka ma biuro
Fot. Sejm RP
Marzena Machałek z Prawa i Sprawiedliwości otworzyła w poniedziałek swoje biuro poselskie w Jeleniej Górze.

Biuro mieści się przy ulicy Długiej, gdzie już od dawna rezydują inni parlamentarzyści Ziemi Jeleniogórsko-Legnickiej wybrani z wyborach w 2005 roku z list PiS-u i Platformy Obywatelskiej.
Ma być otwarte raz w tygodniu, w poniedziałki w godz. 15 do 17.

Podczas otwarcia posłanka Machałek stwierdziła, że diagnozuje problemy lokalne, odbywa wiele spotkań z samorządowcami oraz usiłuje pomagać przy rozmaitych inwestycjach.

Na stronie internetowej Sejmu RO wyliczono, że pani poseł zabrała głos z mównicy trzy razy: składając ślubowanie, czytając jeden z projektów uchwały oraz pytając przedstawicieli rządu, czy udało się przekonać władze FIFA o intencjach działania władz Polski (chodzi o aferę w Polskim Związku Piłki Nożnej, odwołanie prezesa i powołanie komisarza).

Posłanka Marzena Machałek pochodzi z Wrocławia, od 19 lat mieszka w Kamiennej Górze. Do Sejmu dostała się około trzech miesięcy temu po złożeniu mandatu przez jednego z posłów PiS, który wybrał karierę w samorządzie (został burmistrzem).
Od kwietnia 2006 roku pełniła funkcję wicekuratora Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty. W kadencji 1998-2002 była wiceburmistrzem Kamiennej Góry. Jest polonistką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
836
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group