Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 10 listopada
Imieniny: Andrzeja, Leny, Leona
Czytających: 10100
Zalogowanych: 66
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Posiedzi za kradzieże i włamania

Poniedziałek, 20 maja 2019, 13:11
Aktualizacja: Wtorek, 21 maja 2019, 6:33
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o co najmniej 18 przestępstw. Są to kradzieże i włamania. Wszystkich tych czynów dopuścił się w Jeleniej Górze od stycznia do maja br.

19-latek został zatrzymany 17 maja zaraz po włamaniu do niezamieszkałego budynku w Jeleniej Górze, skąd ukradł grzejniki o wartości 500 zł. Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego z KP II w Jeleniej Górze dodatkowo ustalili, że zatrzymany ma na koncie jeszcze co najmniej 17 przestępstw, których dopuścił się w Jeleniej Górze od stycznia do maja br. Ma on na koncie włamania do piwnic, pomieszczeń gospodarczych i samochodów, skąd jego łupem padły nawigacje, narzędzia, ubrania i inne przedmioty. Ukradł również rowery spod jednego z jeleniogórskich sklepów oraz szkoły.

Mężczyzna po wykonaniu czynności został przekazany do aresztu śledczego, gdyż był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzech miesięcy za inne przestępstwa.

Za popełnione czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

13
68%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
11%
Złości
3
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
94
Tak, kilka razy w miesiącu
7%
Tak, ale raz na parę miesięcy
31%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
12%
Nie biorę udziału w takich akcjach
44%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy Trump wywróci stolik Tuskowi?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Koszykówka
Zaczęli źle i tak też skończyli
 
Karkonosze
Śmigłowiec ratował turystę w Karkonoszach
 
Aktualności
OSP Podgórzyn wita nowy wóz
 
Aktualności
Sztuczna inteligencja ratuje mózgi
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group