Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 14005
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Porwała dziecko z piaskownicy

Środa, 16 czerwca 2010, 12:46
Aktualizacja: 16:05
Autor: TEJO
Policjanci zatrzymali starszą kobietę, która wykorzystując chwilową nieobecność matki, zabrała z piaskownicy jej pięcioletniego synka. Nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego to zrobiła.

Wczoraj około godziny 11.15 do Komisariatu Policji w Kowarach przybiegła kobieta i powiadomiła o zniknięciu z piaskownicy jej 5-letniego synka. Matka pozostawiła go na chwilę samego, a gdy wróciła już go nie było – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Oficer dyżurny policji zarządził poszukiwania dziecka. W działaniach uczestniczyli policjanci, funkcjonariusze Straży Granicznej i Straży Leśnej. Po 10 minutach poszukiwań w centrum miasta zatrzymano 71-letnią kobietę wraz z pięciolatkiem.

Kobieta nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego zabrała dziecko. Nie można było nawiązać z nią żadnego kontaktu. Kobieta została oddana pod opiekę rodziny, gdyż niezbędne jest zapewnienie jej opieki medycznej. Policjanci w Kowarach prowadzą w tej sprawie postępowanie sprawdzające w kierunku uprowadzenia. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group