Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6297
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Portrety dla pań w prezencie

Niedziela, 8 marca 2009, 7:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 marca 2009, 8:53
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Portrety dla pań w prezencie
Fot. rylit
Dziś Dzień Kobiet. Święto przez jednych pogardzane, przez innych uwielbiane. Nie wchodząc w ocenę jego wymiaru i zamiast goździków, róż lub tulipanów, mamy dla jeleniogórzanek nietypowy podarunek.

Nasz fotoreporter przejrzał swoje archiwum i wyłowił z niego portrety jeleniogórskich kobiet, które sfotografował przy okazji różnych imprez. Z reguły te zdjęcia umykają w masie innych. Teraz jest okazja, aby im się przyjrzeć z bliska.

Ta nietypowa galeria jest, oczywiście, niedoskonała, bo pań w Jeleniej Górze mieszka znacznie więcej. I każda z nich mogłaby znaleźć się w kadrze fotografii. Ekspozycja stanowi jednak okazję do refleksji: w sumie Dzień Kobiet to swego rodzaju kumulacja i walentynek, i Dnia Matki, i Dnia Babci. Święto tych Pań, którym zawdzięczamy najwięcej. Apogeum święta miłości. Dlatego Wam wszystkim, drogie Czytelniczki, nie tylko dziś, ale na co dzień, życzymy wszystkiego najlepszego!

Jednocześnie zachęcamy Was do uzupełnienia tej galerii o zdjęcia z Waszych zbiorów, aby znalazły się także tu wizerunki tych pań, na których zależy Wam szczególnie. Czekamy na propozycje: redakcja@jelonka.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group